Tonerman-tonery,cartridge,inkousty


Rayman Šílení králíci 2

304,02 Kč s DPH
251,26 Kč bez DPH

Kolekce šílených mini-her, v nichž jde o záchranu Země před invazí šílených králíků, se vrací s novou šťávou. Připravte se na 60 zbrusu nových mini-her různého druhu, často ještě bláznivější, než minule. Další novinkou je tzv. Party mód, kdy můžete soupeřit nebo naopak spolupracovat s dalšími čtyřmi spoluhráči. Za zmínku stojí také další unikátní způsoby zacházení s Wiimotem v různých druzích mini-her, které se dají dle druhu fyzického pohybu s wiimotem rozdělit do 8mi kategorií. V rámci hlavní singleplayer kampaně budete moci cestovat do různých částí světa včetně Ameriky, Evropy i Asie, kde na vás budou čekat odlišné typy mini-her i jiný styl audiovizuálního zpracování. Nechybí ani možnost vytvořit si svoji vlastní podobu šíleného králíka.
Lokalizace: CZ titulky

Minimální konfigurace: Systém Windows XP/ VISTA, procesor Pentium 4 - 2 GHz nebo AMD Athlon 2000+, paměť 256 MB RAM, grafická karta s 64 MB paměti s podporou DirectX® 9.0c, 500 MB volného místa na pevném disku, CD ROM, klávesnice a myš/ až 4 gamepady.

vyprodáno

  • poznámka : nové
  • Kód: pch11649
  • 0 Balení skladem

Zeptat se na zboží

Prohlášení: Ačkoliv se zde snažíme poskytovat co nejpřesnější informace o zboží, akceptujte prosím případné námi nezaviněné změny sortimentu, jeho konfiguraci apod. Pokud námi vystavené informace nebudou vyjadřovat aktuální stav nabídky, budete neprodleně informováni.
Vaše IP adresa je: 18.207.136.184
Copyright © 2019 Tonerman. Powered by Zen Cart