Tonerman-tonery,cartridge,inkousty


Kobra 11 Nitro

49,40 Kč s DPH
40,83 Kč bez DPH

Kobra 11 NITRO

Dálnice je rychlá, zrádná a nebezpečná. Je to místo, kde život frčí 150 kilometrovou rychlostí a jediná nepozornost dokáže otočit lidský osud vzhůru nohama.
Nejoblíbenější televizní seriál z německé produkce Kobra 11 se poprvé v České republicee dostává na monitory také vašich počítačů! Vžijte se do kůže oblíbených hrdinů - detektivů Semira a Toma - a pomáhejte udržovat zákon na nejadrenalinovější dopravní tepně.
Nasedněte do superrychlého policejního porsche a věďte policejní zátah, stíhejte zločince ve svém oblíbeném BMW, posaďte se za volant sanitky, velkého tiráku či dokonce autobusu!

Operační systém: Windows XP SP2/Vista
Procesor: Intel/AMD 1,8 GHz
Operační paměť: 256 MB
Grafická karta: GeForce 6600/Radeon 9600
Zvuková karta: DirectX kompatibilní
Pevný disk: 1,3 GB
Příslušenství: DVD-ROM, myš, klávesnice
Síťová hra: nepodporuje

Balení obsahuje: 1 ks DVD s hrou Kobra 11 Nitro; hra je v českém jazyce včetně českého dabingu. Manuál ke hře je přiložen v elektronické podobě na médiu.


vyprodáno

  • poznámka : nové
  • Kód: pch09013
  • 0 Balení skladem

Zeptat se na zboží

Zákaznící, kteří si koupili toto zboží, objednávali také...


Prohlášení: Ačkoliv se zde snažíme poskytovat co nejpřesnější informace o zboží, akceptujte prosím případné námi nezaviněné změny sortimentu, jeho konfiguraci apod. Pokud námi vystavené informace nebudou vyjadřovat aktuální stav nabídky, budete neprodleně informováni.
Vaše IP adresa je: 54.209.227.199
Copyright © 2019 Tonerman. Powered by Zen Cart