Tonerman-tonery,cartridge,inkousty


Inkoustový systém HP DesignJet 2500CP, 2000CP, 3000CP, 3500C Ink System, C1892A, černá, 410ml, O

4.588,32 Kč s DPH
3.792,00 Kč bez DPH

Inkoustový systém HP Designjet CP UV je součástí velkoformátového trvanlivého tiskového řešení HP zahrnujícího tiskárny řady HP Designjet CP a tiskový materiál HP, jehož jednotlivé komponenty přesně spolupracují, aby vytvářely vždy čisté a ostré tisky dlouhodobou světlostálostí pro exteriéry i interiéry. Inkoustové systémy se snadno používají - výměna dye-based inkoustových systémů za inkoustové systémy UV (pigmentové inkousty) zabere jen několik minut. V případě vnitřního použití vydrží tisky zhotovené na různé tiskové materiály s inkoustovými systémy HP Designjet CP UV (pigmentové inkousty) na tiskárnách řady HP Designjet CP déle než 200 let bez znatelného blednutí (podle testů Wilhelm Imaging Research, Inc. a v závislosti na testovacích podmínkách a typech médií).
Kompletní inkoustový systém dye-based Tisková hlava, čistič tiskových hlav a inkoustová kazeta vzájemně spolupracují s tiskárnou a tiskovým materiálem a vytvářejí čisté a ostré výsledky. Obrazy fotografické kvality s rozlišením 600 dpi
Velký objem inkoustů Inteligentní tisková hlava automaticky kalibruje úrovně barev při zapnutí. Konzistentní kvalita - dokonce i při dlouhých tiskových úlohách Kompletní inkoustový systém lze vyměnit během několika minut.
Rychlá a pohodlná výměna systémů UV s pigmentovými inkousty a standardních systémů s inkousty dye-based.
Kompletní systém s pigmentovým inkoustem obsahující inkoustovou kazetu, tiskovou hlavu a čistič tiskových hlav.
Velký objem pro dlouhé tiskové úlohy, s viditelnou signalizací úrovně inkoustu.
Záruka při dodržení podmínek společnosti 3M pro materiály MCS_ po dobu 2 let při venkovním použití s laminací.

vyprodáno

  • poznámka : nové
  • Kód: TCIHPC1892AXNG
  • 0 Balení skladem
  • Výrobce: Hewlett Packard

Zeptat se na zboží

Prohlášení: Ačkoliv se zde snažíme poskytovat co nejpřesnější informace o zboží, akceptujte prosím případné námi nezaviněné změny sortimentu, jeho konfiguraci apod. Pokud námi vystavené informace nebudou vyjadřovat aktuální stav nabídky, budete neprodleně informováni.
Vaše IP adresa je: 54.236.59.154
Copyright © 2020 Tonerman. Powered by Zen Cart