Tonerman-tonery,cartridge,inkousty


Inkoustová cartridge HP Photosmart 8150, 8450, DeskJet 5740, 6540, C9369EE#241, photo, No. 348, 13ml

575,96 Kč s DPH
476,00 Kč bez DPH

Tato moderní fotografická kazeta – součást šestibarevných a osmibarevných inkoustových tiskových systémů HP – spolupracuje s ostatními kazetami HP a poskytuje čisté a věrné barvy živým fotografiím profesionální kvality, jež odolávají blednutí po celé generace.
Tiskněte jasné a barevně bohaté fotografie s nižší zrnitostí a získejte skutečně působivé výsledky. Široký barevný gamut pro hladké přechody barev a přirozené teplé tóny pokožky. Obsahuje světle azurový, světle purpurový a černý inkoust – součást šesti a osmibarevných inkoustových tiskových systémů HP.
Tiskněte fotografie s výjimečnou odolností proti blednutí a zajistěte, aby zachycené okamžiky zůstaly stejně živé jako v den pořízení snímku. Kazeta obsahuje patentované inkousty se speciálním složením, které na fotografickém papíru HP Premium Plus Photo Paper poskytují vyšší odolnost proti blednutí.
Bezproblémový tisk – varování vás upozorní na docházející inkoust. Tiskárna se přizpůsobí jednotlivým kazetám, což zajistí vysokou kvalitu tisku. Systém zkontroluje instalaci kazety a potvrdí, že se jedná o originální produkt HP.
Pokroková technologie inkoustových kazet zajišťuje vynikající výsledky, na které se můžete spolehnout
Tato inkoustová tisková kazeta byla navržena pro snadnou instalaci. Inteligentní technologie tisku vám oznámí, že kazeta byla správně nainstalována a potvrdí, že skutečně používáte originální tiskovou kazetu HP.
Inteligentní technologie v této originální kazetě ve spolupráci s tiskárnami HP zasílá uživateli proaktivní varování, které vás upozorní na nízkou hladinu inkoustu. Na monitoru se zobrazí informační okno nebo můžete hladinu inkoustu kdykoli zkontrolovat použitím softwaru toolbox tiskárny.
Originální patentované inkousty HP, speciálně navržené papíry HP a tiskový software HP jsou navrženy jako integrovaný tiskový systém. Výkonnost součástí je při společném použití optimalizována, aby znovu a znovu zaručovaly výjimečnou kvalitu tisku.

vyprodáno

  • poznámka : nové
  • Kód: TCIHPC9369EXQG
  • 0 Balení skladem
  • Výrobce: Hewlett Packard

Zeptat se na zboží

Prohlášení: Ačkoliv se zde snažíme poskytovat co nejpřesnější informace o zboží, akceptujte prosím případné námi nezaviněné změny sortimentu, jeho konfiguraci apod. Pokud námi vystavené informace nebudou vyjadřovat aktuální stav nabídky, budete neprodleně informováni.
Vaše IP adresa je: 35.168.112.145
Copyright © 2020 Tonerman. Powered by Zen Cart