Tonerman-tonery,cartridge,inkousty


Inkoustová cartridge HP Photosmart 7960, 7760, 7660, 145, 245, C9359AE#241, šedá, No. 59, 17ml, blis

550,55 Kč s DPH
455,00 Kč bez DPH

Šedá fotografická inkoustová tisková kazeta HP 59 dává barevným fotografiím sytost a dotváří mimořádně kvalitní černobílé fotografie. Patentované světle a tmavě šedé inkousty na bázi barviva pracují s fotografickým papírem HP Premium Plus Photo Paper v tiskových systémech HP s šesti a osmi barvami inkoustu.
Šedé fotografické inkoustové tiskové kazety HP 59 poskytují realistické barevné fotografie s mimořádnou odolností proti blednutí. Tisk HP s osmi barvami inkoustu používající černý a šedé inkousty vytváří více barev a neutrálních tónů, které zvyšují sytost, kontrast a umožňují přesné vykreslení detailů ve stínech.
Šedá fotografická inkoustová tisková kazeta HP 59 obsahuje patentované inkousty poskytující mimořádné černobílé fotografie profesionální kvality s výjimečnými odstíny šedé a sytými odstíny černé.
Šedé fotografické inkoustové tiskové kazety HP 59 tvoří spolu s tiskárnou systém poskytující polehlivý provoz a výsledky. Díky ukazateli na obrazovce, který sleduje stav inkoustů a včas upozorňuje na potřebu výměny, jsou instalace a použití tiskových kazet snadné.

vyprodáno

  • poznámka : nové
  • Kód: TCIHPC9359AXQG
  • 0 Balení skladem
  • Výrobce: Hewlett Packard

Zeptat se na zboží

Prohlášení: Ačkoliv se zde snažíme poskytovat co nejpřesnější informace o zboží, akceptujte prosím případné námi nezaviněné změny sortimentu, jeho konfiguraci apod. Pokud námi vystavené informace nebudou vyjadřovat aktuální stav nabídky, budete neprodleně informováni.
Vaše IP adresa je: 3.236.126.69
Copyright © 2020 Tonerman. Powered by Zen Cart