Tonerman-tonery,cartridge,inkousty


Inkoustová cartridge HP Photosmart 325, 375, 8150, DJ-6540, 6840, 460, C9368AE#241, photo šedá, No.

573,54 Kč s DPH
474,00 Kč bez DPH

Tato moderní šedá fotografická inkoustová tisková kazeta je součástí tří-, šesti- a osmibarevných inkoustových tiskových systémů HP. Přináší vynikající čisté detaily na černobílých i barevných fotografiích a vytváří tisk odolávající blednutí po celé generace.
Tiskněte fotografie profesionální kvality s čistými barvami a hladkými přechody. Získejte zřetelnější detaily v místech se stíny a pořizujte pozoruhodné barevné fotografie. Použijete-li tuto kazetu jako součást osmibarevného inkoustového tiskového systému, vytvoříte fotografie studiové kvality.
Funguje jako tříbarevný inkoustový tiskový systém a vytváří černobílé fotografie profesionální kvality s pozoruhodnými tóny, ostrostí a kontrastem. Přináší jedinečnou paletu šedé a bohatou fotografickou černou – tiskněte čisté odstíny šedé bez jakýchkoli barevných nádechů.
Tiskněte barevné i černobílé fotografie, jejichž vzhled zůstane stejně svěží jako ve chvíli, kdy jste je poprvé vytiskli. Patentované inkousty dye-based se speciálním složením poskytují na fotografickém papíru HP Premium Plus Photo Paper vyšší odolnost proti blednutí.
Nainstalujte kazetu do tiskárny a zhotovujte barevné a černobílé fotografie profesionální kvality
Moderní technologie inkoustových kazet zajišťuje pokaždé vynikající výsledky – od podnikových prezentací až po drahocenné rodinné fotografie. Inteligentní technologie tisku zajišťuje konzistenci barev u každé kazety zvlášť a každá fotografie bude mít vynikající kvalitu obrazu.
Tato inkoustová tisková kazeta byla navržena pro snadnou instalaci. Inteligentní technologie tisku vám oznámí, že kazeta byla správně nainstalována a potvrdí, že skutečně používáte originální tiskovou kazetu HP.
Použijete-li inteligentní technologii v této originální kazetě HP ve spoluprácis tiskárnami HP, zasílá uživateli varovná hlášení, takže budete vědět včas, že vám dochází inkoust. Na monitoru se zobrazí informační okno nebo můžete hladinu inkoustů kdykoli zkontrolovat použitím softwaru toolbox tiskárny.

vyprodáno

  • poznámka : nové
  • Kód: TCIHPC9368AXQG
  • 0 Balení skladem
  • Výrobce: Hewlett Packard

Zeptat se na zboží

Zákaznící, kteří si koupili toto zboží, objednávali také...


Prohlášení: Ačkoliv se zde snažíme poskytovat co nejpřesnější informace o zboží, akceptujte prosím případné námi nezaviněné změny sortimentu, jeho konfiguraci apod. Pokud námi vystavené informace nebudou vyjadřovat aktuální stav nabídky, budete neprodleně informováni.
Vaše IP adresa je: 3.234.140.184
Copyright © 2020 Tonerman. Powered by Zen Cart