Tonerman-tonery,cartridge,inkousty


Inkoustová cartridge HP DeskJet 2000C, CN, 2500C, 2500CM, C4802A, červená, No. 10, 15000s, tisková h

756,25 Kč s DPH
625,00 Kč bez DPH

Purpurová tisková hlava HP č. 10 (C4802A) je ideální pro profesionály v podnicích, kteří požadují vysoce kvalitní barvy a rychlá, snadno použitelná a spolehlivá tisková řešení. Purpurová tisková hlava HP č. 10 byla navržena tak, aby poskytovala velmi rychlý barevný tisk.
Samostatně vyměnitelné kazety a tiskové hlavy pro každou z barev znamenají výměnu jen té barvy, která skutečně došla. Výměna kazety neznamená nutnost výměny tiskové hlavy - a naopak. Vždy ušetřete náklady, minimalizujte odpad a maximalizujte kvalitu tisku
Tiskové hlavy s dlouhou životností snižují náklady na pořízení a provoz.
Průběžná hlášení o stavu a varování na obrazovce informují uživatele o nutnosti výměny inkoustové kazety nebo tiskové hlavy.
Snadná údržba: jednoduchá výměna opotřebovaných tiskových hlav zajišťuje nepřerušovaný čistý a ostrý výstup bez drahého servisu nebo prostojů
Vlhké čištění v tiskárnách řady HP 2000c/2500c prodlužuje životnost tiskové hlavy.
Hardwarový zámek a jasné označení barev zabraňují možnému promíchání inkoustů.
Minimální záruka 12 měsíců v tiskárně, pokud byla instalována před datem "instalovat do" vytištěným na obalu tiskové kazety.

vyprodáno

  • poznámka : nové
  • Kód: TCIHPC4802AXTG
  • 0 Balení skladem
  • Výrobce: Hewlett Packard

Zeptat se na zboží

Prohlášení: Ačkoliv se zde snažíme poskytovat co nejpřesnější informace o zboží, akceptujte prosím případné námi nezaviněné změny sortimentu, jeho konfiguraci apod. Pokud námi vystavené informace nebudou vyjadřovat aktuální stav nabídky, budete neprodleně informováni.
Vaše IP adresa je: 18.207.254.88
Copyright © 2020 Tonerman. Powered by Zen Cart