Tonerman-tonery,cartridge,inkousty


Inkoustová cartridge HP Designjet Z3100, Z2100, CB339A, černá matná, No. 70, 2*130 ml, 2 ks, O

2.635,38 Kč s DPH
2.178,00 Kč bez DPH

Inkoustová kazeta HP 70, 130 ml ve dvojitém balení nabízí dvojnásobné množství inkoustu. S náhradní kazetou nebudete muset navštěvovat prodejny tak často a také ušetříte peníze. Inteligentní tisková technologie HP Smart automaticky upozorňuje na nízký stav zásob inkoustu.
Pigmentové inkousty HP Vivera jsou vyrobeny a testovány s tiskárnou u široké řady médií HP a zajišťují tak konzistentní tisk bez obtíží. Díky výsledkům výstavní kvality při každém tisku se vyvarujete zbytečného plýtvání, které stojí čas a peníze.
Inteligentní tisková technologie HP Smart provádí automatická nastavení přesnosti a konzistence barev a také upozorňuje na nízký stav zásob inkoustu. Pigmentové inkousty HP Vivera a média HP umožňují okamžitou stabilitu barev, takže si výtisky můžete ihned prohlížet.
Inovační technologie pigmentových inkoustů HP Vivera poskytuje u řady médií HP bezkonkurenční kombinaci vynikající kvality obrazu, voděodolnosti a odolnosti proti vyblednutí po dobu více než 200 let.

vyprodáno

  • poznámka : nové
  • Kód: TCIHPCB339AXNG
  • 0 Balení skladem
  • Výrobce: Hewlett Packard

Zeptat se na zboží

Prohlášení: Ačkoliv se zde snažíme poskytovat co nejpřesnější informace o zboží, akceptujte prosím případné námi nezaviněné změny sortimentu, jeho konfiguraci apod. Pokud námi vystavené informace nebudou vyjadřovat aktuální stav nabídky, budete neprodleně informováni.
Vaše IP adresa je: 34.238.192.150
Copyright © 2019 Tonerman. Powered by Zen Cart