Tonerman-tonery,cartridge,inkousty


Inkoustová cartridge HP DesignJet 5000, PS, UV, 5500, PS, UV, C4941A,modrá, No. 83, 680ml, O

6.688,88 Kč s DPH
5.528,00 Kč bez DPH

Inkoustové kazety HP č. 83 UV jsou součástí modulárního inkoustového systému, který automaticky poskytuje rychlý tisk. Barevný inkoustový systém HP č. 83 UV a inkousty na bázi pigmentu s novým složením nabízejí nejplynulejší přechody barev ze všech velkoformátových tiskáren HP. Inteligentní technologie vestavěná do každé jednotlivé inkoustové kazety a tiskové hlavy HP č. 83 UV monitoruje spotřebu inkoustu, sleduje opotřebení tiskové hlavy a upozorňuje na nutnost výměny některé položky spotřebního materiálu. Inkoustový spotřební materiál HP č. 83 byl navržen a testován u HP tak, aby přesně spolupracoval s tiskárnami řady HP Designjet 5000 a kompatibilním tiskovým materiálem HP a poskytoval profesionální výsledky podle vašeho očekávání.
Inkousty na bázi pigmentu pro tisk zářivých fotorealistických obrazů a živé, plnobarevné grafiky Tiskové režimy s maximální kvalitou výstupu pracující s rozlišením až 1 200 dpi umožňují produkční tisk obrazů s vysokým rozlišením. Technologie HP Jetexpress kombinuje rychlost a kvalitu.
Světlostálost a trvanlivost -použití v interiérech a exteriérech Vhodné na trvanlivé poutače do maloobchodů, transparenty a reklamní materiály Vhodné na materiály do výkladních skříní, světelné panely a fotografické reprodukce Vhodné na podlahovou grafiku a poutače.
Technologie HP Jetexpress pomáhá dosahovat bezkonkurenčních rychlostí - až 52,8 m2 za hodinu (tisk s rozlišením 600 dpi v režimu maximální rychlosti na papír s povrchovou úpravou HP Coated paper).
Inteligentní čipy HP jsou zabudovány do každé tiskové hlavy č. 83 UV. Sledují opotřebení tiskové hlavy a upozorňují, když je třeba tiskovou hlavu vyměnit.
Inteligentní čipy nepřetržitě monitorují hladiny inkoustu, takže vždy víte, kolik je inkoustu v každé z kazet. Tento inteligentní tiskový systém je ideální k bezobslužnému nočnímu produkčnímu tisku.
Modulární inkoustový systém: samostatné velkokapacitní inkoustové kazety umožňují měnit jednotlivé zásobníky inkoustu podle potřeby a šetří tak čas a peníze.
Technologie HP colour layering ukládá kapičky inkoustu ve vrstvách do jednoho obrazového bodu a vytváří tak brilantní barevné tisky, které jsou čisté a ostré i při pohledu z blízka.
Balení Value Pack HP č. 83 UV - inkoustová kazeta, tisková hlava a čistič tiskové hlavy v jednom balení - přináší produkčním tiskárnám další úspory nákladů a zvyšuje pohodlí práce.

vyprodáno

  • poznámka : nové
  • Kód: TCIHPC4941AXNG
  • 0 Balení skladem
  • Výrobce: Hewlett Packard

Zeptat se na zboží

Prohlášení: Ačkoliv se zde snažíme poskytovat co nejpřesnější informace o zboží, akceptujte prosím případné námi nezaviněné změny sortimentu, jeho konfiguraci apod. Pokud námi vystavené informace nebudou vyjadřovat aktuální stav nabídky, budete neprodleně informováni.
Vaše IP adresa je: 3.85.245.126
Copyright © 2019 Tonerman. Powered by Zen Cart