Tonerman-tonery,cartridge,inkousty


Inkoustová cartridge HP DesignJet 5000, PS, 5500, PS, C5001A, modrá, No. 83, 680ml, tisková hlava, O

6.500,12 Kč s DPH
5.372,00 Kč bez DPH

HP č. 83 UV Value Packs obsahují inkoustovou kazetu HP č. 83 UV a tiskovou hlavu a čistič tiskových hlav HP č. 83 UV a tvoří modulární inkoustový systém, který automaticky zajišťuje rychlý tisk odolný vůči UV záření.
Inkoustový systém HP č. 83 byl společností HP navržen a testován tak, aby přesně spolupracoval s tiskárnami řady HP Designjet 5500/5000 a kompatibilním tiskovým materiálem HP a poskytoval profesionální výsledky podle vašeho očekávání.
Value Pack nabízí tyto systémové komponenty za nižší cenu, než kdybyste je kupovali jednotlivě.
Vždy čistý a ostrý tisk.
Technologie HP Jetexpress pomáhá dosahovat bezkonkurenčních rychlostí - až 52,8 m2 za hodinu (tisk s rozlišením 600 dpi v režimu maximální rychlosti na papír s povrchovou úpravou HP Coated paper).
Inteligentní čipy HP jsou zabudovány do každé tiskové hlavy č. 83 UV. Sledují opotřebení tiskové hlavy a upozorňují, když je třeba tiskovou hlavu vyměnit.
Inteligentní čipy nepřetržitě monitorují hladiny inkoustu, takže vždy víte, kolik je inkoustu v každé z kazet. Tento inteligentní tiskový systém je ideální k bezobslužnému nočnímu produkčnímu tisku.
Modulární inkoustový systém: samostatné velkokapacitní inkoustové kazety umožňují měnit jednotlivé zásobníky inkoustu podle potřeby a šetří tak čas a peníze.


vyprodáno

  • poznámka : nové
  • Kód: TCIHPC5001AXNG
  • 0 Balení skladem
  • Výrobce: Hewlett Packard

Zeptat se na zboží

Prohlášení: Ačkoliv se zde snažíme poskytovat co nejpřesnější informace o zboží, akceptujte prosím případné námi nezaviněné změny sortimentu, jeho konfiguraci apod. Pokud námi vystavené informace nebudou vyjadřovat aktuální stav nabídky, budete neprodleně informováni.
Vaše IP adresa je: 3.236.126.69
Copyright © 2020 Tonerman. Powered by Zen Cart