Tonerman-tonery,cartridge,inkousty


Inkoustová cartridge HP DesignJet 30ps, 130, C9435A, světle červená, No. 85, 3*28ml, O

2.018,28 Kč s DPH
1.668,00 Kč bez DPH

Fotografická kvalita, která odolává blednutí po dobu 82 let a konzistentní přesnost barev s inkousty Dye-based v barevných inkoustových kazetách HP č. 85. Snadné, spolehlivé a ekonomické výsledky od HP.
Zhotovujte tisky fotografické kvality, které odolávají blednutí po dobu 82 let, s inkousty Dye-based v inkoustových kazetách HP č. 85. Přesné detaily a konzistentní kvalita barev vám zajistí tisky, které vyniknou.
Ekonomické barevné inkoustové kazety HP č. 85 zajišťují spolehlivý a efektivní provoz s minimálními zásahy obsluhy a zvýšenou produktivitou. Balení inkoustu multipack 3x přináší další úspory a pohodlí u velkoobjemového tisku.
Oceníte nenáročnou údržbu a bezproblémový tisk. Barevné inkoustové kazety HP č. 85 byly navrženy společně s vaší tiskárnou. Interaktivní inteligentní technologie tisku HP Smart poskytuje hlášení, když dochází inkoust a usnadňuje instalaci spotřebního materiálu HP i údržbu.vyprodáno

  • poznámka : nové
  • Kód: TCIHPC9435AXNG
  • 0 Balení skladem
  • Výrobce: Hewlett Packard

Zeptat se na zboží

Prohlášení: Ačkoliv se zde snažíme poskytovat co nejpřesnější informace o zboží, akceptujte prosím případné námi nezaviněné změny sortimentu, jeho konfiguraci apod. Pokud námi vystavené informace nebudou vyjadřovat aktuální stav nabídky, budete neprodleně informováni.
Vaše IP adresa je: 54.147.40.153
Copyright © 2017 Tonerman. Powered by Zen Cart