Tonerman-tonery,cartridge,inkousty


Inkoustová cartridge HP DesignJet 30ps, 130, C9431A, modrá, No. 85, 3*28ml, O

1.640,76 Kč s DPH
1.356,00 Kč bez DPH

Fotografická kvalita, která odolává blednutí po dobu 82 let a konzistentní přesnost barev s inkousty Dye-based v barevných inkoustových kazetách HP 85. Snadné, spolehlivé a ekonomické výsledky od HP.
Vytvářejte výjimečně světlostálé obrazy s fotografickou kvalitou s novými dye-based inkousty s novým složením v barevných inkoustových kazetách HP 85. Jemné detaily a konzistentní přesnost barev přinášejí vynikající výsledky.
Ekonomické barevné inkoustové kazety HP 85 zajišťují spolehlivý a efektivní provoz s minimálními zásahy obsluhy a zvýšenou produktivitou. Balení inkoustu multipack 3x přináší další úspory a pohodlí u velkoobjemového tisku.
Oceníte nenáročnou údržbu a bezproblémový tisk. Barevné inkoustové kazety HP 85 byly navrženy společně s vaší tiskárnou. Interaktivní inteligentní technologie tisku HP Smart poskytuje hlášení, když dochází inkoust a usnadňuje instalaci spotřebního materiálu HP i údržbu.

vyprodáno

  • poznámka : nové
  • Kód: TCIHPC9431AXNG
  • 0 Balení skladem
  • Výrobce: Hewlett Packard

Zeptat se na zboží

Prohlášení: Ačkoliv se zde snažíme poskytovat co nejpřesnější informace o zboží, akceptujte prosím případné námi nezaviněné změny sortimentu, jeho konfiguraci apod. Pokud námi vystavené informace nebudou vyjadřovat aktuální stav nabídky, budete neprodleně informováni.
Vaše IP adresa je: 3.90.108.129
Copyright © 2019 Tonerman. Powered by Zen Cart