Tonerman-tonery,cartridge,inkousty


Inkoustová cartridge HP DesignJet 10ps, 20ps, 30ps, 50, 130, 150, C9430A, černá, No. 84, 3*69ml, O

1.723,04 Kč s DPH
1.424,00 Kč bez DPH

Přesné detaily a vynikající, jednotný lesk s patentovaným černým inkoustem HP Dye-based. Černá inkoustová kazeta HP č. 84 zajišťuje konzistentní tisk fotografické kvality - snadno, spolehlivě a ekonomicky.
Vysoce kvalitní obrazy s rozlišením až 2 400 dpi a kapičkami inkoustu o objemu pouhé čtyři pikolitry. Systém se šesti novými oddělenými Dye-based inkousty - light azurový, light purpurový a černý. Hladší přechody a vyšší přesnost barev pro tisk grafiky fotografické kvality.
Modulární inkoustový systém HP s velkou kapacitou inkoustu šetří čas a peníze. Široká tisková stopa a 304 trysek na tiskovou hlavu umožňují dosahovat vysokých rychlostí tisku. Modulární inkoustový systém usnadňuje výběr - vyměňují se pouze skutečně vypotřebované komponenty.
Tiskové hlavy a inkoustové kazety mají dlouhou životnost a snadno se vyměňují. Inteligentní funkce monitorují hladinu inkoustu a informují uživatele o nízkém stavu inkoustu - eliminují tak nákladné prostoje.vyprodáno

  • poznámka : nové
  • Kód: TCIHPC9430AXNG
  • 0 Balení skladem
  • Výrobce: Hewlett Packard

Zeptat se na zboží

Prohlášení: Ačkoliv se zde snažíme poskytovat co nejpřesnější informace o zboží, akceptujte prosím případné námi nezaviněné změny sortimentu, jeho konfiguraci apod. Pokud námi vystavené informace nebudou vyjadřovat aktuální stav nabídky, budete neprodleně informováni.
Vaše IP adresa je: 34.236.38.146
Copyright © 2019 Tonerman. Powered by Zen Cart