Tonerman-tonery,cartridge,inkousty


Inkoustová cartridge HP CB338xx + HP Premium Photo Glossy Paper, Q8848EE, 140 ks, 10x15cm, 240g/m2,

970,42 Kč s DPH
802,00 Kč bez DPH

Fotografické sady HP Photo Value Pack obsahují vše potřebné pro tisk realistických fotografií v pohodlí domova. Tiskněte doma barevné fotografie bez okrajů ve formátu 10 x 15 cm za nižší cenu na fotografii než kdykoli dříve – dodejte jen své snímky.
S originálním spotřebním materiálem HP, který splní vaše požadavky na tisk a nezatíží váš rozpočet, zvolíte to pravé. Získáte barevné fotografie studiové kvality a spolehlivost HP s nízkými provozními náklady.
Kombinace tříbarevné inkoustové tiskové kazety HP 351XL s inkousty Vivera a lesklého fotografického papíru HP Premium glossy Photo v jediném hodnotném produktu umožní doma pohodlně tisknout cenově dostupné barevné fotografie studiové kvality.
Tiskněte brilantní obrazy s profesionálním vzhledem. Lesklý fotografický papír HP Premium Glossy Photo je optimalizován k použití s inkousty HP a inkoustovými tiskárnami HP inkjet, kde vytváří vždy jasný a ostrý tisk.

vyprodáno

  • poznámka : nové
  • Kód: TCIHPQ8848EXNG
  • 0 Balení skladem
  • Výrobce: Hewlett Packard

Zeptat se na zboží

Prohlášení: Ačkoliv se zde snažíme poskytovat co nejpřesnější informace o zboží, akceptujte prosím případné námi nezaviněné změny sortimentu, jeho konfiguraci apod. Pokud námi vystavené informace nebudou vyjadřovat aktuální stav nabídky, budete neprodleně informováni.
Vaše IP adresa je: 3.85.214.0
Copyright © 2019 Tonerman. Powered by Zen Cart