Tonerman-tonery,cartridge,inkousty


HUGO - Hrdinové savany a Ďábelské zrcadlo

49,40 Kč s DPH
40,83 Kč bez DPH

HUGO: Hrdinové savany a Ďábelské zrcadlo

HRDINOVÉ SAVANY
Trol Hugo a jeho přítelé tukam Fernando a opice Jean Paul se přestěhovali do Hugovy chatičky na savaně. Náhle přiletí do jeskyně velmi zaneprázdněný a vyčerpaný čáp. Čáp potřebuje, aby mu Hugo a jeho přátelé pomohli doručit tři poslední vejce.

ĎÁBELSKÉ ZRCADLO
Čarodějnice Scylla pomocí kouzel zaklela Huga do zrcadla. Jediný, kdo jej může zosvobodit, jsou Hugovi tři děti - Trolerit, Trolerat a Trolerut. Scylla zrcadlo rozbila na tři kusy a ty skryla kdesi v hlubinách Trolího hvozdu. CHtějí-li mladí trollové najít všechny části zrcadla a složit je dohromady. Jen tak bude Hugo osvobozen.

Operační systém: Windows XP SP3/Vista/7
Procesor: Intel/AMD 500 MHz
Operační paměť: 256 MB (1 GB Vista)
Grafická karta: GeForce 2/Radeon 7500
Zvuková karta: DirectX kompatibilní
Pevný disk: 500 MB
Příslušenství: CD-ROM, myš, klávesnice
Síťová hra: nepodporuje

Balení obsahuje: 1ks CD s hrami HUGO: Hrdinové savany a Ďábelské zrcadlo; hra je dodávána v českém znění. České manuály jsou přiloženy v elektronické podobě na médiu.


vyprodáno

  • poznámka : nové
  • Kód: pch10012
  • 0 Balení skladem

Zeptat se na zboží

Prohlášení: Ačkoliv se zde snažíme poskytovat co nejpřesnější informace o zboží, akceptujte prosím případné námi nezaviněné změny sortimentu, jeho konfiguraci apod. Pokud námi vystavené informace nebudou vyjadřovat aktuální stav nabídky, budete neprodleně informováni.
Vaše IP adresa je: 34.207.146.166
Copyright © 2019 Tonerman. Powered by Zen Cart