Tonerman-tonery,cartridge,inkousty


HP 50 / HP 51650CE originál modrá inkoustová cartridge HP50 / 51650 CE

689,70 Kč s DPH
570,00 Kč bez DPH

Barevné inkoustové tiskové kazety HP č. 50 jsou ideální pro uživatele, kteří požadují vysoce kvalitní, velkoformátový tisk v živých barvách. S tiskárnami HP Designjet poskytují okouzlující barevný výstup na různý tiskový materiál HP Designjet.
Živé, vysoce kvalitní velkoformátové barevné tisky Vysoce kvalitní dye-based inkousty s vynikající světlostálostí Široká barevná škála, žádné rozpíjení černé barvy do ostatních barev Algoritmus zabraňující tvorbě proužků (banding) Méně častá výměna znamená méně zásahů uživatele Ukazatel hladiny inkoustu vestavěný do kazety minimalizuje riziko, že neočekávaně dojde inkoust
Speciálně navržena pro grafický tisk barevných CAD ilustrací s vysokým rozlišením a fotorealistických obrazů.
Speciálně navržena pro práci s různými tiskovými médii HP Designjet.
Názorný ukazatel hladiny inkoustu.
Algoritmus zabraňující vzniku proužků, široká škála barev a lepší inkousty dye-based v kazetách HP 51644C/M/Y zvyšují odolnost vůči světlu a poskytují lepší červené a modré odstíny bez rozpíjení černé barvy do ostatních barev.

Inkoustová cartridge HP DesignJet 230, 250C, 650C, 51650CE, modrá, 42ml, O

vyprodáno

  • poznámka : nové
  • Kód: TCIHP51650CXNG
  • 0 Balení skladem
  • Výrobce: Hewlett Packard

Zeptat se na zboží

Prohlášení: Ačkoliv se zde snažíme poskytovat co nejpřesnější informace o zboží, akceptujte prosím případné námi nezaviněné změny sortimentu, jeho konfiguraci apod. Pokud námi vystavené informace nebudou vyjadřovat aktuální stav nabídky, budete neprodleně informováni.
Vaše IP adresa je: 35.175.113.29
Copyright © 2020 Tonerman. Powered by Zen Cart