Tonerman-tonery,cartridge,inkousty


HP 49 / HP 51649AE originální černá cartridge hp49 blistr

715,11 Kč s DPH
591,00 Kč bez DPH

Tříbarevná inkoustová tisková kazeta HP 49 (51649A) má nový design tiskové hlavy a novou technologii inkoustu na bázi barviva přinášející vynikající barevný tisk Photoret s živým, trvanlivým výstupem na běžné i speciální papíry.
Barvy fotografické kvality a působivá grafika.
Spolehlivost a výsledky.
Maximální kvalita tisku a spolehlivost od první po poslední stránku.
Každá inkoustová tisková kazeta HP sestává z integrované tiskové hlavy a zásobníku inkoustu a byla navržena tak, aby se snadno zasouvala a vysouvala a umožňovala čistou a rychlou výměnu. Výsledkem je nová tisková hlava a čerstvá zásoba inkoustu při každé výměně inkoustové tiskové kazety a tedy maximální kvalita tisku a spolehlivost.
K dispozici ve dvou velikostech podle objemu inkoustu: 11 ml pro příležitostné uživatele barevného tisku s omezeným rozpočtem* 22,8 ml pro časté uživatele ekonomického barevného tisku.

vyprodáno

  • poznámka : nové
  • Kód: TCIHP51649AXQG
  • 0 Balení skladem
  • Výrobce: Hewlett Packard

Zeptat se na zboží

Prohlášení: Ačkoliv se zde snažíme poskytovat co nejpřesnější informace o zboží, akceptujte prosím případné námi nezaviněné změny sortimentu, jeho konfiguraci apod. Pokud námi vystavené informace nebudou vyjadřovat aktuální stav nabídky, budete neprodleně informováni.
Vaše IP adresa je: 18.204.55.168
Copyright © 2020 Tonerman. Powered by Zen Cart