Tonerman-tonery,cartridge,inkousty


ALIEN SHOOTER

49,40 Kč s DPH
40,83 Kč bez DPH

ALIEN SHOOTER - plnokrevná střílečka

Zachraň svět!

Zmutovaní vetřelci unikli z laboratoří a útočí na vše, co se hýbe. Rozstřílej je dřív, než tě rozsápou. Hledej implantáty, brnění i lékarničky, sbírej peníze a náboje do svého arzenálu.
Alien Shooter je skutečnou výzvou pro drsoně: v režimu PŘEŽÍT se na tebe povalí hordy příšer. Nepočítá se s tím, že to přežiješ, tvým úkolem je vykostit těch zmutovaných příšer co nejvíce. A ještě něco: bez střílení se to neobejde. LOVU ZDAR!
Ve tvém neradostném úkolu tě určitě potěší zbraně, jako jsou laskavá brokovnice, nezbedný granátomet, roztržitý rotačák, upřímný raketomet, romantická mrazilka, něžná plazmová puška, přítulný plamenomet a přátelský magmamet.
Nečekej žádnou ohromující 3D graficku, ale veř, že stejně jako testeři české verze si i ty budeš vychvalvat hratelnost a zábavu. Stačí hru Alien Shooter nainstalovat, spustit, napsat jméno a zvolit obtížnost "FAKT TUHÉ".

Operační systém: Windows 98SE/2000/XP/Vista
Procesor: Pentium II 400 MHz nebo kompatibilní
Operační paměť: 64 MB RAM
Grafická karta: 16 MB Dirext3D kompatibilní
Zvuková karta: DirectSound kompatibilní
Příslušenství: CD-ROM, myš, klávesnice

Balení obsahuje: 1 ks CD s českou verzí a instalačními pokyny.vyprodáno

  • poznámka : nové
  • Kód: pch102237
  • 0 Balení skladem

Zeptat se na zboží

Prohlášení: Ačkoliv se zde snažíme poskytovat co nejpřesnější informace o zboží, akceptujte prosím případné námi nezaviněné změny sortimentu, jeho konfiguraci apod. Pokud námi vystavené informace nebudou vyjadřovat aktuální stav nabídky, budete neprodleně informováni.
Vaše IP adresa je: 3.84.186.122
Copyright © 2019 Tonerman. Powered by Zen Cart