Tonerman-tonery,cartridge,inkousty


1. světová válka

150,25 Kč s DPH
124,17 Kč bez DPH

1. srpna 1914 vypukla první světová válka. V celosvětovém dění se sstřetly zájmy desítek států a během bojů byly poprvé využity tanky, letectvo či chemické jednotky a bojové akce tak získaly masový charakter. Toto krvavé šílenství trvalo dlouhé 4 roky a jeho výsledkem byl zánik tří říší - Osmanské říše, Rakousko-Uherska a carského Ruska. Oběti první světové války se počítaly v desítkách milionů a politické následky této války jsou citelné ještě dnes...
První světová válka - strategie v reálném čase podle historických událostí, které se odehrávaly v letech 1914 až 1918.
Hráč se ujímá velení armády jedné ze tří zúčastněných stran a během 30 misí 3 kampaní musí prokázat své strategické schopnosti. A navíc vás čeká unikátní doplńková část: Intervence v průběhu revoluce v Rusku.
K dispozici máte různé druhy dělostřelectva, kavalerii, pěchotu, tanky, latouny a další vojenské vybavení z období první světové války.
operační systém: Windows 98/2000/XP
procesor: 1,5 GHz
operační paměť: 2,5 GB
grafická karta: DirectX 9.0c
zvuková karta: DirectX kompatibilní
příslušenství: myš, klávesnice
Kvůli nedostatečné kompatibilitě nelze správnou funkčnost hry na přenosných počítačích zaručit.

vyprodáno

  • poznámka : nové
  • 0 Balení skladem


Zeptat se na zboží

Prohlášení: Ačkoliv se zde snažíme poskytovat co nejpřesnější informace o zboží, akceptujte prosím případné námi nezaviněné změny sortimentu, jeho konfiguraci apod. Pokud námi vystavené informace nebudou vyjadřovat aktuální stav nabídky, budete neprodleně informováni.
Vaše IP adresa je: 34.235.143.190
Copyright © 2019 Tonerman. Powered by Zen Cart